Stylizacje

Sukienka maxi w wyrazistym kolorze

Sukienka na lato w wyrazistym kolorze długości maxi

Sukienka maxi na spacer zamiast nieśmiertelnych jeansów? Tak! Potrafi być równie wygodna jak one, a dodatkowo bardzo kobieca.

Ta ze zdjęć pochodzi ze sklepu BA&SH. Ma rękaw do łokcia, kopertowy przód i podwójną podszewkę. Długość maxi kończąca się ponad kostką i buty na cienkiej szpilce, to duet genialnie wydłużający sylwetkę. Ze względu na swój kolor, sukienka zagrała rolę główną w miejskiej stylizacji, którą zaproponowałam Hani.

„Bardzo lubię kolor czerwony. Przeważa w moich dodatkach. Rzadziej pojawia się za to w ubraniach. Widzę, że taki mocny akcent świetnie podkreśla mój charakter. Z adidasami wygląda nowocześnie i na luzie a także bardzo kobieco.”

Żeby nadać sukience trochę rockowego charakteru, dobrałam do niej czarną skórzaną ramoneskę. Hania zamiast klasycznych szpilek założyła botki z odkrytym palcem. Są wygodniejsze na spacer po mieście, bo lepiej trzymają stopę. Gdyby jednak krótki spacer przerodził się w wielogodzinny, zaproponowałam pasującą alternatywę na płaskiej podeszwie trampki Superstar. Do tak wyrazistej sukienki nie potrzeba wielu ozdób. Hania robi zdjęcia i często ma przy sobie aparat. Czerwony futerał i niewielka kopertówka, na podobnej długości pasku, posłużyły za stylowe dodatki.

Jak Ci się podoba taka stylizacja? Czy lubisz tak wyraziste kolory i często je nosisz?

sukienka BA&SH | ramoneska BALDININI | buty ADIDAS RITA ORA SUPERSTARzdjęcia i stylizacja Aga Sujka

Brak komentarzy

Twój Komentarz